אודות

יבוא ושיווק ציוד למסעדות, בתי מלון - חברת לובינקו

אנחנו חברה ליבוא ושיווק ציוד מוסדי איכותי לבתי מלון, מסעדות ומטבחים אנו מציגים פתרונות יצירתיים של כלי בית, כלי שולחן והגשה מעוצבים לכל מטרה. לבתי-קפה, ברים, אולמות וגני אירועים, חברות קייטרינג, בתי גיל הזהב,מוסדות שונים ולקוחות פרטיים.

חברת לובינקו הנה חברה פרטית רשומה בישראל, נוסדה בשנת 1990 למתן מגוון רחב של שרותי ייבוא ושיווק בישראל ובעולם הרחב.

מייסד החברה אליעזר לובינסקי ז”ל מוותיקי ייצוא מוצרי הדרים מישראל, החברה רכשה ניסיון רב במסחר בינלאומי, אשר רקמו קשרים אישיים הדוקים עם ייצרנים בעולם.

אישור ניכוי מס

אישור ניהול פנקסי חשבונות

מתי הראל משמש כמנכ”ל חברת לובינקו בע”מ. עם הצטרפותו הורחב מגוון שרותי ופעילות החברה עם נסיון בינלאומי מוכר בניהול בענף המלונאות בארץ ובחו”ל עם שרותי הקמה וניהול בחברות בינלאומיות, החליט ליישם את היידע שרכש בענף להעשרת והרחבת עיסקי חברת לובינקו בע”מ. שכיום הינה בעלת מוניטין מוכח כיבואנית וספקים של ציוד איכותי לפרויקטים מלונאים רבים.

כל מוצרי האיכות המיובאים ומשווקים על ידנו ציוד לבתי מלון, ציוד למטבח,כלי בית וציוד למסעדות, מערכות כלי אוכל מפורצלאן איכותי, סכו”ם מעוצב-קלאסי מודרני מנירוסטה ומצופה, מגוון עשיר של כלי הגשה למזנונים, כוסות וגביעי יין ואביזרים ליין ובארים, במות ורחבות ריקודים מתקפלים, שולחנות נערמים ומזנונים מתקפלים. כל אלה ועוד מיושמים בארגונים רבים מהמובילים במגזר המוסדי.

לאחרונה העשרנו מאד את מגוון מוצרינו בכלי הגשה מהודרים עשויים מלמין, בלתי שבירים לשימוש במזנונים והגשה לצד בריכות שחייה.

המותגים המובילים בעולם

אנו מאמינים כי איכות ושרות אמין ללא פשרות הנם המפתח לשותפות ארוכת שנים עם קהל לקוחותינו.